تعداد لایک های کاربران فیس بوک مخفی می شود

به گزارش بانیما، مدتی است که در خبرها می خوانیم اینستاگرام در حال آزمودن طرح مخفی کردن تعداد لایک های کاربران است. این طرح با هدف کاهش توجه به تعداد لایک ها و ارزش گذاری بر اساس محتواهای منتشره است. اکنون خبر رسیده که فیس بوک نیز یکی دیگر از شبکه های اجتماعی خواهد بود که تعداد لایک ها را مخفی می کند.

تعداد لایک های کاربران فیس بوک مخفی می شود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این روزها بسیاری از سلبریتی ها و شاخ های اینستاگرامی و فیس بوکی برای به رخ کشیدن تعداد لایک های خود با یکدیگر رقابت دارند و جالب است بدانید که همین موضوع توجه برنامه نویسان فیس بوک را به خود جلب کرده است.

فیس بوک تأیید کرد که در حال بررسی آزمایشی است که می تواند تعداد لایک ها را پنهان کند اما این آزمایش هنوز شروع نشده است. در اوایل سال جاری ، اینستاگرام آزمایش پنهان کردن تعداد فالوورها و لایک ها را به همین روش شروع کرد و علائم آن وجود دارد که تاکنون موفقیت آمیز بوده است ، زیرا این برنامه در کشورهای بیشتری گسترش یافته است. به نظر می رسد افرادی که بخشی از آزمون هستند نیز آن را دوست دارند.

جالب است بدانید نزدیک به یک دهه است که کاربران فیس بوک نیز اعلام کرده اند در مورد تعداد لایک ها حس بدی دارند و ترجیح می دهند تعداد لایک ها مخفی شود، زیرا مردم از اینکه آیا پست های آنها به اندازه کافی لایک می شود نگران هستند و حتی بر همین اساس نیز می ترسند هر عکس یا متنی را پست کنند. اما فیس بوک تصمیم دارد تا برای ایجاد فضایی راحت تر در این شبکه اجتماعی تعداد لایک ها را مخفی کند.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: انتخاب
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 4817

به "تعداد لایک های کاربران فیس بوک مخفی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد لایک های کاربران فیس بوک مخفی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید