تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون شرکت در کنکور سراسری

به گزارش بانیما، این روزها دغدغه بسیاری از افراد حضور در کلاس، خدمت نظام وظیفه، مرخصی در ساعت کاری هست.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون شرکت در کنکور سراسری

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، تعجب نکنید! کاملا درست است....

یک خبر بسیار خشنود کننده! شما می توانید با ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانشگاه پیغام نور، معافیت موقت نظام وظیفه هنگام تحصیل گرفته و یا هم زمان با حفظ شغل به ادامه تحصیل در مقطع ارشد بپردازید.

شما با استفاده از طرح آمادگی فراگیر پیغام نور در مقطع کارشناسی ارشد می توانید آمادگی لازم برای ادامه تحصیل در طرح فراگیر را به دست آورده و با ورود به این دانشگاه از بسیاری از مزایای دیگر این دوره های تحصیلی همچون وام بهره مند شوید.

تحصیل و اخذ مدرک کارشناسی ارشد، بدون شرکت در کنکور سراسری

تا چندین سال اخیر در کشور ما ظرفیت پذیرش دانشگاه ها به خصوص در مقطع فوق لیسانس بسیار محدود بود بنابراین قبولی در دانشگاه در مقطع فوق لیسانس برای هر شخص چالشی بی بدیل شده بود.

طرح فراگیر پیغام نور در مقطع کارشناسی ارشد بستر ورود علاقه مندان زیادی را به دانشگاه ها فراهم می نماید. ازآنجاکه مدرک کارشناسی ارشد فراگیر پیغام نور یک مدرک رسمی و صادره از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، فراگیران پس از شرکت در طرح فراگیر پیغام نور، پیروز به ورود به دانشگاه های پیغام نور در مقطع کارشناسی ارشد می شوند و در هر واحد پیغام نور در هر جای ایران می توانند با توجه به گذراندن این طرح برای شرکت در آزمون های کارشناسی ارشد از طرف دوم پیغام نور اقدام کنند.

سیستم آموزشی پیغام نور شرایط ویژه ای را برای متقاضیان شرکت در مقطع کارشناسی ارشد فراهم نموده است:

جالب است بدانید برای شرکت در دوره های فراگیر پیغام نور شما آزاد هستید که رشته موردعلاقه خود را بدون در نظر دریافت آنچه در مقطع کارشناسی گذرانده اید انتخاب کنید. همچنین برای ثبت نام در دوره های فراگیر پیغام نور هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد و فارغ التحصیلان در انتها دوره تحصیل خود، مدرک دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم و فناوری را دریافت می کنند. دانش پذیران بعد از پذیرفته شدن به عنوان دانشجو، مستلزم شرکت در کلاس نمی باشند و این شرایط برای متقاضیانی که محدودیت زمانی دارند یا شاغل هستند، بسیار مناسب هست. همچنین در طول دوران تحصیل خود می توانید از تمامی شرایط ویژه دانشجویی ازجمله دریافت وام و یا تخفیفاتی که برای رفاه حال دانشجویان در نظر گرفته می گردد، بهره ببرید.

طرح آمادگی فراگیر پیغام نور، برای همه افرادی است که به دنبال آمادگی برای ورود به دانشگاه های پیغام نور در مقطع کارشناسی ارشد هستند، هست. کلیه علاقه مندان می توانند در این طرح آموزشی و در رشته موردعلاقه خود شرکت کنند و پس از کسب آمادگی و نمره قبولی وارد دانشگاه پیغام نور شوند. پکیج های آموزشی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیغام نور به همه کسانی که بنا به دلایلی قادر به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد نبوده اند، یاری می نماید تا زمان را از دست ندهند و در زمان مقرر و دلخواه خود وارد دانشگاه پیغام نور شوند و از ترم دوم ادامه تحصیل دهند، درنگ نکنید و این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

در طرح فراگیر دانشگاه پیغام نور، شما ابتدا به عنوان دانش پذیر، یکی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد بر اساس علاقه را انتخاب می نمایید و صرفاً 4 تا 6 عنوان کتاب از دروس ترم یک رشته را مطالعه می کنید. پس ازآن، با شرکت در امتحانات انتها ترم در صورت رسیدن به حدنصاب های لازم و قبولی در امتحان سازمان سنجش، به دانشجوی رسمی دانشگاه پیغام نور تغییر وضعیت خواهید یافت و ادامه تحصیل خود را در ترم دوم ادامه می دهید.

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان مجری طرح آمادگی کارشناسی ارشد فراگیر پیغام نور مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان برند برتر آموزش کشور با یک دهه سابقه درخشان در فراوری محتواهای آموزشی استاندارد در کشور، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیغام نور در رشته های (روانشناسی- مدیریت- آموزش زبان- حسابداری-تربیت بدنی- مهندسی عمران- مهندسی کامپیوتر- مهندسی فناوری اطلاعات- مهندسی صنایع- حقوق- علوم تربیتی- معماری-بیوشیمی- مشاوره- پژوهش هنر- علوم اقتصادی- مهندسی مکانیک- مهندسی برق- شیمی-فزیولوژی ورزشی- علوم سیاسی-بهداشت حرفه ای) یکه تاز میدان است.

برای اطلاعات بیشتر از دوره های فراگیر کارشناسی ارشد پیغام نور و ثبت نتم در این زمینه عدد 100 را به 30006016 ارسال کنید و با تیم حرفه ای ما در ارتباط باشید....

انتهای رپرتاژ آگهی

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 4930

به "تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون شرکت در کنکور سراسری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون شرکت در کنکور سراسری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید