انتقام جویان: سرانجام بازی رکورد بیشترین پیش فروش تاریخ را شکست

به گزارش بانیما، آمار و ارقام مربوط به پیش فروش بلیت های فیلم ابرقهرمانی انتقام جویان: انتها بازی ظرف 7 روز نشان می دهد تعداد بلیت های پیش فروش شده برای این اثر سینمایی حدودا 5 برابر تعداد بلیت هایی است که در مدت زمان مشابه برای فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت فروخته شد.

انتقام جویان: سرانجام بازی رکورد بیشترین پیش فروش تاریخ را شکست

جدیدترین قسمت از مجموعه انتقام جویان با ثبت این رکورد، در حال حاضر بیشترین میزان پیش فروش را در تاریخ سینما به نام خود ثبت کرده است. این موضوع به دلیل اشتیاق بیشتر مخاطبان به این اثر سینمایی و ترس از لورفتن زودهنگام محتوای فیلم در شبکه های اجتماعی است که عموما در روزهای نخست اکران اتفاق می افتد.

براساس جدیدترین پیش بینی ها انتقام جویان: پایان بازی می تواند در گیشه ایالات متحده رکورد افتتاحیه خیره کننده 300 میلیون دلار را ثبت کند و ظرف یک هفته در سراسر جهان به فروش یک میلیارد دلاری برسد. فیلم در آمریکا در 4600 سالن اکران خواهد شد و از این نظر بزرگترین اکران تا به امروز به حساب می آید.

انتقام جویان جدید دیروز در چین اکران خود را آغاز کرده و ظرف 12 ساعت اول 100 میلیون دلار فروخته است. پیش بینی می شود این رقم در مجموع فروش کل آخر هفته در چین به 250 میلیون دلار برسد. فیلم قبلی این مجموعه که دیرتر در چین اکران شد افتتاحیه 200 میلیون دلاری را پشت سر گذاشت و با فروش 640.5 میلیون دلاری بزرگترین افتتاحیه سراسری (آمریکا در کنار سایر نقاط جهان) را تجربه کرد.

بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که واکنش منتقدان هم نسبت به این اثر سینمایی مثبت بوده است. تا به امروز و براساس نقدهای منتشر شده 96 درصد منتقدان وبسایت راتن تومیتوز فیلم را پسندیده اند و از مجموع 46 نقد ثبت شده در وبسایت متاکریتیک نمره 78 برای انتقام جویان: پایان بازی به دست آمده؛ نمره ای که محصول 43 نقد مثبت، 2 نقد میانه و 1 نقد منفی است.

در روزهای آینده واکنش منتقدان به این فیلم سینمایی را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 2658

به "انتقام جویان: سرانجام بازی رکورد بیشترین پیش فروش تاریخ را شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام جویان: سرانجام بازی رکورد بیشترین پیش فروش تاریخ را شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید