السدی ها جوایز را درو کردند

به گزارش بانیما، ژوسوالدو فریرا پرتغالی به عنوان برترین مربی ماه های مارچ و آوریل لیگ ستارگان معرفی گردید ضمن اینکه اکرم عفیف ستاره ملی پوش زعیم نیز همچون استاد پرتغالی خود تندیس برترین بازیکن این دو ماه را گرفت.

السدی ها جوایز را درو کردند

السدی ها جوایز را درو کردند

سرمربی و ملی پوش رقیب قطری پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بار دیگر تمامی عناوین برتر ماه های سرانجامی لیگ ستارگان را درو کردند.کمیته فنی فدراسیون فوتبال قطر و سازمان برگزار کننده لیگ ستارگان سرمربی و ستاره خط حمله السد را به عنوان برترین مربی و بازیکن ماه های مارچ و آوریل 2019 انتخاب و معرفی کرد تا قهرمان جدید قطر باز هم عناوین را درو کند.

بنا به اعلام رسانه های دوحه ژوسوالدو فریرا پرتغالی در آخرین روزهای مربیگری در السد به عنوان برترین مربی ماه های مارچ و آوریل لیگ ستارگان معرفی گردید ضمن اینکه اکرم عفیف ستاره ملی پوش زعیم نیز همچون استاد پرتغالی خود تندیس برترین بازیکن این دو ماه را به نام خود سند زد.

السد در فصل تازه به اتمام رسیده لیگ ستارگان به سلطه چندین ساله الدحیل در قطر سرانجام داد تا بعد از شش سال طعم یک قهرمانی دیگر را بچشد . در این راه نقش رهبری فریرا همین طور درخشش اکرم عفیف پدیده جدید فوتبال قطر در این قهرمانی و موفقیت چشمگیر بود.

3-180

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 2593

به "السدی ها جوایز را درو کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "السدی ها جوایز را درو کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید