اریکسن: پیوستنم به اینتر تصمیم درستی بود، هنوز اریکسن واقعی را ندیده اید

به گزارش بانیما، هافبک دانمارکی تیم فوتبال اینتر می گوید که از تصمیم خود برای ترک تاتنهام و پیوستن به نزاتزوری در ماه ژانویه پشیمان نیست.

اریکسن: پیوستنم به اینتر تصمیم درستی بود، هنوز اریکسن واقعی را ندیده اید

به گزارش خبرنگاران، با سپری شدن هر یک از بازی های تیم فوتبال اینتر به نظر می رسد که شرایط ستاره دانمارکی جدید این تیم، کریستین اریکسن هم بهتر می گردد و او بیشتر با سبک بازی و فلسفه آنتونیو کونته خو می گیرد. مصداق آن هم عملکرد تأثیرگذار او در دو بازی اخیر نراتزوری به ترتیب مقابل ناپولی و سامپدوریا بوده است.

اریکسن 28 ساله شب گذشته (یکشنبه) در بازی معوقه تیمش مقابل سامپدوریا پاس گل اول اینتر را به روملو لوکاکو داد. او هفته گذشته مقابل ناپولی هم تنها گل تیمش را به ثمر رساند که البته آن گل منجر به صعود اینتر به فینال نشد. پاس گل شب گذشته او اما به اینتر یاری کرد که به بازگشت به کورس قهرمانی سری A امیدوار بماند.

اریکسن درباره تصمیمش برای ترک تاتنهام و پیوستن به اینتر به سایت رسمی این باشگاه گفت: شرایط من هر روز دارد بهتر از دیروز می گردد. فکر می کنم که تصمیم برای آمدن به اینتر تصمیم درستی بود. من اینجا هم از سوی طرفداران هم از طرف هم تیمی هایم مورد حمایت واقع می شوم. عضویت در اینتر و اینکه این باشگاه مرا می خواست باعث افتخار من است. متأسفم که به خاطر شرایط به وجود آمده ما نمی توانیم جو همیشگی را در ورزشگاه های مان داشته باشیم اما جدا از آن، همه چیز دارد برای اعضای تیم ما خوب پیش می رود.

اریکسن در هفته های ابتدایی ورودش به اینتر آنطور که باید و شاید درخشان ظاهر نمی شد و به همین دلیل هم از سوی بعضی از اهالی فوتبال ایتالیا از جمله پائولو دی کانیو، بازیکن سابق لاتزیو مورد انتقاد واقع می شد. دی کانیو حتی گفته بود که خرید اریکسن برای کونته دردسرساز خواهد شد.

اریکسن ضمن اعتراف به این موضوع که هنوز نتوانسته بهترین بازی هایش را برای اینتر انجام دهد، تأکید کرد که می تواند برای تیمش مهره ای تأثیرگذار باشد. او ادامه داد: نیمه اول بازی کلی فضا داشتیم و من از آن کلی استفاده کردم. در نیمه دوم سامپدوریا فضاها را بست و من نتوانستم آنطور که دوست داشتم بر بازی تأثیربگذارم. فکر نمی کنم که شما هنوز اریکسن واقعی را دیده باشید. من از این هم بهتر می توانم بازی کنم و امیدوارم که گل های بیشتر بزنم. مقابل ناپولی گل زدم اما گلم یاریی به تیم نکرد به همین دلیل آن گل برایم اهمیت نداشت. مقابل سامپدوریا هم چند موقعیت داشتم و شاید با عجله ام مهاجمان تیم را دستپاچه کردم اما در دفعات بعدی سعی می کنم که بهتر از موقعیت هایم استفاده کنم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 10606

به "اریکسن: پیوستنم به اینتر تصمیم درستی بود، هنوز اریکسن واقعی را ندیده اید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اریکسن: پیوستنم به اینتر تصمیم درستی بود، هنوز اریکسن واقعی را ندیده اید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید