ادامه دعوای مدیران و آتشی که دودش به چشم استقلال می رود

به گزارش بانیما، به گزارش خبرنگاران، عمر مدیریتی احمد سعادتمند در استقلال بسیار کوتاه بود و علیرغم آغاز خوبی که در این تیم داشت و باوجود حل بسیاری از مسائل اقتصادی و سخت افزاری باشگاه در زمان مدیریت وی، اختلاف نظر عمیق بین او و اعضای هیات مدیره خاتمه منجر به برکناری او در پی صدور یک بیانیه 8 ماده ای شد.

ادامه دعوای مدیران و آتشی که دودش به چشم استقلال می رود

با اینکه سعادتمند در اولین روزهای برکناری اش از مدیریت استقلال سکوت پیشه نموده بود، اما مدتی است که تاکتیک جدیدی به کار بسته و ترجیح می دهد برابر اتهاماتی که به وی وارد شده از خود دفاع نماید.

مدیر پیشین آبی ها برای این منظور فضای مجازی و صفحه شخصی خود در اینستاگرام را انتخاب نموده و دفاعیات خود را از این طریق با طرفداران استقلال به اشتراک می گذارد. دفاعیاتی که خود با دفاعیاتی دیگر از سوی هیات مدیره و به خصوص شخص اول آن، اسماعیل خلیل زاده همراه است.

بعد از پاسخگویی احمد سعادتمند در صفحه شخصی اش به یکی از بندهای هشتگانه بیانیه معروف هیات مدیره، اسماعیل خلیل زاده با حضور در یکی از برنامه های تلویزیونی و در لابلای صحبت هایی که در مورد آخرین شرایط آبی ها داشت، به پاسخگویی به سعادتمند پرداخت و در مورد سفر او به ایتالیا که بر اساس مصوبه هیات مدیره بود توضیحاتی داد.

به نظر می رسد دعوای مدیران پیشین و کنونی آبی ها کماکان ادامه دارد. دعوایی که برنده نخواهد داشت و تنها طرفی که از این ستیز زیان می برد، استقلال است و طرفدارانش.

شاید بهتر باشد یک بار و برای همواره دو طرف اصلی دعوا (خلیل زاده و سعادتمند) در یک برنامه زنده تلویزیونی با یکدیگر مناظره نموده تا پرونده این دعوا برای همواره در استقلال بسته گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 12734

به "ادامه دعوای مدیران و آتشی که دودش به چشم استقلال می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه دعوای مدیران و آتشی که دودش به چشم استقلال می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید