آخرین مهلت ثبت نام نودانشجویان برای استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان

به گزارش بانیما، دانشجویان جدید سال تحصیلی 98-1397 می توانند با مطالعه آیین نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور بنیاد ملی نخبگان از تسهیلات ویژه آن بهره مند شوند.

آخرین مهلت ثبت نام نودانشجویان برای استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان

به گزارش خبرنگاران، بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، تسهیلات ویژه ای شامل راتبه دانشجویی، اعتبار آموزش کمک، پژوهش کمک، فن کمک، اعتبار توان مندی آموزشی، کارآفرینی و اعتبار ارتباطات علمی را به دانشجویان مستعد دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور اعطا می نماید.

دانشجویان هر یک از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط مذکور در شیوه نامه اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر در سال تحصیلی 98-1397 هستند، می توانند در این رقابت شرکت نمایند. ثبت نام دانشجویان نوورود دانشگاه ها (ورودی مهرماه 1397 در مقاطع تحصیلی مختلف) از اول مهرماه 97 شروع گردیده و فرصت نهایی آنان برای تکمیل پرونده و ارائه درخواست، سی ام مهر ماه جاری است. دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی و دکتری حرفه ای، صرفاً در صورت داشتن حداقل یکی از شرایط دارندگان مدال طلا یا نقره کشوری در المپیادهای ملی دانش آموزی، دارندگان رتبه اول تا 100 کشوری در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه ریاضی و فنی، دارندگان رتبه اول تا 100 کشوری در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه علوم تجربی، دارندگان رتبه اول تا 80 کشوری در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه علوم انسانی و دارندگان رتبه اول تا 40 کشوری در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه هنر مشمول تسهیلات دانشجویی بنیاد در سال تحصیلی 98-97 می شوند.

بر اساس اعلام روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، دانشجویان متقاضی می توانند اطلاعات خود را به همراه تصاویر مدارک مثبته، در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی https://sina.bmn.ir بارگذاری یا به روزرسانی نمایند و پس از آن، حداکثر تا تاریخ 30 مهرماه جاری گزینه درخواست آنالیز پرونده برای بهره مندی از تسهیلات دانشجویی را در بخش ثبت درخواست های سامانه انتخاب نمایند و مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت بنیاد ملی نخبگان به نشانی https://www.bmn.ir/fa-IR مراجعه نمایند.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 654

به "آخرین مهلت ثبت نام نودانشجویان برای استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ثبت نام نودانشجویان برای استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید