یک مدال برنز دیگر برای آزادکاران ایران در مسابقات قهرمانی دنیا

به گزارش بانیما، مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال دنیا امشب در شهر بخارست رومانی در حال برگزاری است که نوید زنگنه در 74 کیلوگرم با پیروزی 10 بر صفر مقابل آندرانیک گابریلیان از ارمنستان در دیدار رده بندی پیروز به کسب مدال برنز شد.

یک مدال برنز دیگر برای آزادکاران ایران در مسابقات قهرمانی دنیا

زنگنه پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با ضربه فنی مغلوب ماکسیم واسیلی اوگلو از رومانی شد که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت. زنگنه در این مرحله ابتدا به مصاف اسماعیل عبداله یف از آذربایجان رفت که با توجه به عدم حضور حریفش برنده اعلام شد و به دیدار رده بندی رفت. در این وزن 23 نفر شرکت نموده اند.

پیش از این ایمان صادقی در وزن 61 کیلوگرم با شکست در دیدار رده بندی پنجم شد.

* نتایج سایر نمایندگان کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 86 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، کامران قاسم پور در دور اول استراحت می نماید و در دور دوم با لارس چافلی از آلمان را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد و در دور سوم عارف اوزن از ترکیه 10 بر صفر شکست داد و به نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله نیز با نتیجه 4 بر صفر از سد گامباتار از مغولستان گذشت و فینالیست شد. قاسم پور برای کسب مدال طلا با آرتور نایفونوف از روسیه مبارزه خواهد نمود.

در وزن 92 کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم ایلجا ماتوهان از آلمان را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد. وی در دور سوم نیز با نتیجه 2 بر یک مقابل ایشیگورو از ژاپن به رجحان رسید، اما در این مرحله با نتیجه 10 بر 10 مغلوب اسلان بیک ساتیف از روسیه شد و شانس حضور در فینال را از دست داد.

شهبازی امشب برای کسب مدال برنز در دیدار رده بندی به مصاف ایراکلی میتسیوتوری از گرجستان خواهد رفت. در این وزن 18 نفر حضور دارند.

در وزن 125 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، امین طاهری در دور اول با نتیجه 7 بر صفر مقابل گئورگی نوگایف از اسلواکی به پیروزی رسید، اما در دور دوم در ثانیه های پایانی با نتیجه 3 بر 2 مقابل سعید گامیدوف از روسیه باخت که با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال راهی گروه بازنده ها شد. وی ابتدا با نتیجه 10 بر صفر توماس هیلدنبراندت از کانادا را شکست داد و در دور بعد نیز با نتیجه 5 بر یک از سد الکساندر کولدوفسکی از اوکراین گذشت و راهی دیدار رده بندی شد تا امشب برای کسب مدال برنز به مصاف کامیل کوچیولیک از لهستان برود.

به گزارش فارس، در رقابت های 5 وزن اول نیز علی شعبانی با پیروزی در دیدار رده بندی وزن 97 کیلوگرم پیروز به کسب مدال برنز شده بود.

منبع: انتخاب
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 6133

به "یک مدال برنز دیگر برای آزادکاران ایران در مسابقات قهرمانی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک مدال برنز دیگر برای آزادکاران ایران در مسابقات قهرمانی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید