کشتی گیر نوجوان قمی راهی تایلند می گردد

به گزارش بانیما، خبرنگاران: علی اصغر شهبازی کشتی گیر نوجوان قمی به منظور شرکت در مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا راهی تایلند می گردد.

کشتی گیر نوجوان قمی راهی تایلند می گردد

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش بانیما از قم، علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان فهرست نهایی نفرات اعزامی به مسابقات کشتی نوجوانان آسیا را اعلام نمود که بر این اساس نام یک کشتی گیر قمی نیز در این فهرست به چشم می خورد.

رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا روزهای 18 تا 21 اردیبهشت ماه در شهر چونبوری تایلند برگزار می گردد که تیم ملی کشورمان نیز در این مسابقات حاضر است.

علی اصغر شهبازی کشتی گیر قمی و فرنگی کار سنگین وزن کشورمان همراه با تیم ملی راهی این رقابت ها می گردد و وی در حالی در تایلند با حریفان خود سرشاخ می گردد که با قهرمانی در وزن 100 کیلوگرم رقابتهای کشوری توانست صندلی خود را در تیم ملی تثبیت کند.

نکته دیگر درباره لیست نهایی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان حضور روح الله میکائیلی مربی ارزنده قمی کشتی کشورمان به عنوان مربی این تیم در این رقابت هاست که به همراه علی اشکانی به عنوان سرمربی راهنمایی این تیم را بر عهده دارد.

در ترکیب تیم کشتی فرنگی نوجوانان ایران اعزامی به این رقابت ها علاوه بر علی اصغر شهبازی، در وزن 42 کیلوگرم محمدرضا مختاری، در وزن 46 کیلوگرم پویا ناصرپور و مصطفی کلاوی، در وزن 50 کیلوگرم محمدرضا آقانیا، در وزن 54 کیلوگرم امین قلاوند، در وزن 58 کیلوگرم کرامت عبدولی، در وزن 63 کیلوگرم مهدی زیدوند، در وزن 69 کیلوگرم محمد برزگرزاده، در وزن 76 کیلوگرم آرمان علیزاده و در وزن 85 کیلوگرم علی خلیل زاده حضور دارند.

این در حالی است که کشتی قم در اوزان دیگر نیز علاوه بر شهبازی نامزدهایی برای پوشیدن دوبنده تیم ملی داشت که در نهایت تنها علی اصغر شهبازی پیروز به کسب این افتخار شد.

محمد جواد رضایی کشتی گیر وزن 42 کیلو گرم به همراه علیرضا نجاتی کشتی گیران قمی دعوت شده در این وزن به اردوی تیم ملی بودند که در کنار محمدرضا مختاری فرنگی کار استان فارس برای به دست اوردن دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی نوجوان در مسابقات آسیایی رقابت کردند اما در نهایت کشتی گیر استان فارس برای اعزام به مسابقات آسیایی انتخاب شد.

دیگر کشتی گیر قمی دعوت شده به تیم ملی حسین ابراهیمی در دسته 63 کیلوگرم بودکه به همراه هاشم محمودی از اردبیل و مهدی زیدوند از خوزستان در این دسته حضور پیدا کرد که دو بنده تیم ملی به مهدی زیدوند رسید.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 5047

به "کشتی گیر نوجوان قمی راهی تایلند می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی گیر نوجوان قمی راهی تایلند می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید