کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا، نمایندگان کشورمان در پنج وزن دوم حریفان خود را شناختند

به گزارش بانیما، مراسم قرعه کشی 5 وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا بعداز ظهر امروز در شهر چونبوری تایلند برگزار گردید.

کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا، نمایندگان کشورمان در پنج وزن دوم حریفان خود را شناختند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به توضیح زیر است: در وزن 60 کیلوگرم که 11 کشتی گیر حضور دارند میلاد رضانژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف محمدکودیر یوسوپوف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی گیران تایلند و کره جنوبی خواهد رفت.

در وزن 67 کیلوگرم بهرام معروف خانی در دور نخست به مصاف گوتائو ژانگ از چین می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران ژاپن و هند پیکار می نماید. در این وزن 11 کشتی گیر شرکت نموده اند.

در وزن 72 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، محمدرضا رستمی در دور اول با پیاچات فوندت از تایلند کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران چین و اردن می رود.

در وزن 82 کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست به مصاف دولت آیداربکوف از قرقیزستان می رود. وی در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان نمایندگان هند و ازبکستان مبارزه می نماید.

در وزن 97 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند. حامد عبدولی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با هوژی هائو از چین سرشاخ می گردد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان حریف ازبکستانی و عربستانی با حریف هندی می رود.

رقابت های اوزان فوق از صبح فردا (چهارشنبه) برگزار می گردد.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: تسنیم
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 3884

به "کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا، نمایندگان کشورمان در پنج وزن دوم حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا، نمایندگان کشورمان در پنج وزن دوم حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید