کانون های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید باهنر کرمان در جشنواره ملی رویش پنج مقام کسب کردند

به گزارش بانیما، کانون های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید باهنر کرمان در نهمین دوره جشنواره ملی رویش پیروز به کسب پنح مقام شدند.

کانون های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید باهنر کرمان در جشنواره ملی رویش پنج مقام کسب کردند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، اختتامیه نهمین دوره جشنواره ملی رویش با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مجازی در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار گردید و در این مراسم، کانون های فرهنگی اجتماعی و هنری برگزیده کشوری معرفی شدند.

در این مراسم از 22 کانون فرهنگی اجتماعی و هنری برگزیده کشوری تقدیر شد و کانون های فرهنگی، اجتماعی و هنری اداره کل امور فرهنگی دانشگاه شهید باهنر کرمان در این جشنواره پیروز به کسب پنج مقام شدند.

بر این اساس، در بخش ایده (دستگاه اتوماتیک ضد عفونی پاکت خرید و وسایل همراه) دو دانشجوی دانشگاه شهید باهنر کرمان (محمدمهدی جزینی زاده و حدیث شهابی نژاد) به اسم برگزیده انتخاب شدند و در بخش کانون های اجتماعی هم کانون یاریگران دانشگاه شهید باهنر کرمان پیروز به کسب اسم شایستۀ تقدیر در گروه الف شد و در بخش کانون های ادبی و هنری، کانون موسیقی دانشگاه شهید باهنر کرمان پیروز به کسب اسم شایستە تقدیر در گروه الف شد و علاوه بر آن، در بخش تئاتر (رشته صحنه ای) وحید محمدخانی با تئـاتر ویلون زن پشت بام پیروز به کسب اسم شایسته تقدیر شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 16563

به "کانون های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید باهنر کرمان در جشنواره ملی رویش پنج مقام کسب کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانون های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید باهنر کرمان در جشنواره ملی رویش پنج مقام کسب کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید