پرتوآذر: برای کسب سهمیه المپیک کم نگذاشتم، از من انتقاد هم گردد تسلیم نمی شوم

به گزارش بانیما، بانوی رکابزن کوهستان ایران گفت: برای دریافت مدال طلا و کسب سهمیه المپیک هیچ چیزی کم نگذاشتم و می دانم به من انتقاد می گردد و حتی شاید بعضی ها نخواهند دیگر با من همکاری نمایند اما مصمم تر از قبل هستم و تسلیم نمی شوم.

پرتوآذر: برای کسب سهمیه المپیک کم نگذاشتم، از من انتقاد هم گردد تسلیم نمی شوم

فرانک پرتوآذر در گفت و گو با خبرنگاران درباره اینکه در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان، قهرمانی آسیا روی سکو ماده کراس کانتری نرفت و پیروز به کسب سهمیه المپیک هم نشد، بیان نمود: در مسابقات قهرمانی آسیا تمام کوششم را کردم که بهترین عملکردم را داشته باشم اما شاید به جز تمرین و هزینه هایی که کردم، شرایط دیگری هم باید لحاظ می شد تا به مدال طلا دست پیدا می کردم. شاید روزی که مسابقه دادم، روز من نبود و از طرفی چینی ها هم پیشرفت عجیبی داشتند که انتظارش را نداشتم.

او ادامه داد: برنامه ریزی نموده بودم که با وجود پنچری یا هر اتفاق دیگری که زمان را از من می گیرد باز هم مدال بگیرم اما چینی ها همکاری تیمی فوق العاده ای داشتند و اگر همکاری بهتری هم برای من صورت می گرفت، حداقل مقام چهارم را به دست می آوردم.

برای دریافت سهمیه المپیک هیچ چیزی کم نگذاشتم

پرتوآذر مورد نرسیدن به سهمیه المپیک 2020 نیز گفت: شخصا برای سهمیه المپیک چیزی کم نگذاشتم و تمام کوششم را کردم. بعد از بازی های آسیایی برای مسابقات قهرمانی آسیا برنامه ریزی کردم و در این 11 ماه تقریبا هر چیزی در توانم بوده را گذاشتم و تمام کوششم را کردم برای این مسابقات آماده شوم و بتوانم اوج عملکردم را در این مسابقات نشان دهم. خدا را شکر که دست خالی هم از مسابقات قهرمانی آسیا برنگشتم و در تیم ریلی برنز گرفتیم البته شرمسار مردم هم هستم در کراس کانتری مدال نگرفتم در حالی که واقعا برای آن زحمت کشیده بودم.

او اضافه کرد: قطعا بعضی ها انتقاد می نمایند که عملکردم بد بوده یا بدترین روز من بوده است و حتی شاید نخواهند با من همکاری داشته باشند اما زمانی که از خط رد شدم، مصصم تر از روزهای قبل شدم تا بتوانم پیشرفت کنم و آینده بهتری داشت باشم، به هیچ عنوان تسلیم نمی شوم.در مسابقات قهرمانی آسیا بعد از چهارنماینده چین از خط سرانجام گذشتم و اکنون گذشته برای من تمام شده و برای ساختن روزها و نتیجه بهتر تمام کوششم را خواهم کرد.

دورخیز برای مدال بازی های آسیایی2022

بانوی رکابزن ایران در پاسخ به این پرسش که بعد از قهرمانی آسیا چه برنامه ای برای خود دارد، تاکید نمود: درحال حاضر رنکینگ یک آسیا را دارم و برای دو موضوع کوشش خواهم یکی ماندن در این صندلی به عنوان یک دختر ایرانی و دیگری شگفتی سازی بزرگتر از قبل. از این رو کاپ دنیای ایتالیا و سوییس و قهرمانی دنیا را مد نظر دارم همچنین دنبال دریافت اسپانسر هستم و کوشش می کنم در قهرمانی آسیا 2020 و بازی های آسیایی 2022 مدال بگیرم.

او ادامه داد: من فرانک پرتوآذر هستم اولین دختری که در دوچرخه سواری قهرمانی آسیا مدال گرفت و خیلی از اولین ها را کسب کرد از این رو برخودم وظیفه می دانم به عنوان پرچم دار تا جایی که در توانم هست، خیلی از مسیرهارا باز کنم تا انشاالله نفرات بعدی نسبت به من پیروزیت های بیشتری را کسب نمایند.

بیش از 80 درصد هزینه هایم توسط کمیته ملی المپیک تامین شد

پرتوآذر در پاسخ به این پرسش که هزینه های زیادی برای قهرمانی آسیا 2019 انجام داد و این هزینه ها به او برگردانده شد، توضیح داد: به جز هزینه تجهیزاتی که برای این رقابت ها تهیه کردم، بیش از 80 درصد هزینه هایی که انجام دادم توسط کمیته ملی المپیک تامین شد و با لطف خدا برای حضور در رقابتهای کاپ دنیای و قهرمانی دنیا هم با اسپانسرهای خوبی به توافق رسیدم. در این مدت کمیته ملی المپیک، فدراسیون دوچرخه سواری، هیات تهران و اداره کل ورزش و جوانان استان فارس تمام کوشششان را کردند تا با برنامه من همکاری نمایند واقعا از آقای صالحی امیری و خانم طاهریان تشکر می کنم زیرا قبل از مسابقات قهرماتی آسیا برای من سنگ تمام گذاشتند.

چین: چین از اون کشورهایی هست که حتما یکبار هم شده باید در زندگیتون به اونجا سفر کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مرداد 1400 بروزرسانی: 25 مرداد 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 3968

به "پرتوآذر: برای کسب سهمیه المپیک کم نگذاشتم، از من انتقاد هم گردد تسلیم نمی شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرتوآذر: برای کسب سهمیه المپیک کم نگذاشتم، از من انتقاد هم گردد تسلیم نمی شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید