همایش ملی کویرنوردی در بشرویه برگزار می گردد

جلسه تصمیم گیری در خصوص چگونگی برگزاری همایش ملی کویرنوردی در امسال در شهرستان بشرویه برگزار گردید.

همایش ملی کویرنوردی در بشرویه برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، همایش ملی کویرنوردی بشرویه نزدیک به 13 سال است که به همت دوستداران میراث فرهنگی در کویر بشرویه برگزار می گردد، این همایش با شرکت تعداد زیادی از علاقمندان طبیعت گرد از سرتاسر کشور به مدت 3 روز در اواخر آبان ماه و یا اوایل آذرماه هر سال به نمایشی فوق العاده در شهرستان تبدیل شده است.

سیدامیر سلیمانی رباطی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه در این باره گفت: با توجه به ظرفیت های بالقوه گردشگری در شهرستان بشرویه و از طرفی ورود تعدادی زیادی از افراد بومی در قالب سمن و یا شرکت تعاونی و از طرف دیگر ورود خیل عظیمی از دوستداران مواریث فرهنگی و طبیعی بمنظور شرکت در همایش ملی کویر نوردی بشرویه جلسه ای با همین عنوان در محل پایگاه ملی بافت تاریخی بشرویه با حضور فرماندار و فعالان حوزه گردشگری شهرستان برگزار گردید.

او اضافه کرد: تصمیم گیری در خصوص چگونگی برگزاری همایش، زمان برگزاری، کیفیت ارائه خدمات و تقسیم وظایف از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

او اذعان داشت: طبق اجماع نظر حاضرین مقرر گشت همایش ملی کویرنوردی سال 1397 با مدیریت و مسئولیت شرکت خدمات مسافرتی جهانگردی هورنورد و همکاری تمام گروههای فعال حوزه گردشگری از دوم تا چهارم آذرماه به پایان رسد.

منبع: میراث آریا

به "همایش ملی کویرنوردی در بشرویه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش ملی کویرنوردی در بشرویه برگزار می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید