ملی پوش تکواندوی ایران: عیدی من به مردم ایران مدال طلا بود

به گزارش بانیما، به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، میرهاشم حسینی پس از کسب مدال طلای وزن 63- کیلوگرم تکواندو در رقابت های آسیایی اندونزی گفت: خوشحالم که پاسخ دعای خیر مردم ایران را با مردم طلا دادم. این مدال را به مردم شریف ایران به عنوان عیدی تقدیم می کنم.

ملی پوش تکواندوی ایران: عیدی من به مردم ایران مدال طلا بود

ملی پوش تکواندو ایران ادامه داد: خدا را شاهد می گیرم که در چهار ماه گذشته برای رسیدن به این عنوان چقدر سختی کشیدم؛ برای هر گرمی که از وزنم کم کردم، کوشش زیادی داشتم تا بتوانم دل ملت ایران را شاد کنم.

حسینی درباره رقابت های خود در این بازی ها توضیح داد: دور اول به استراحت خوردم و خوشبختانه در بازی های دوم و سوم توانستم با اختلاف 20 امتیاز حریفم را از فیلیپین و ازبکستان ناک اُوت کنم.

وی تأکید کرد: بازی مقابل رقبایی از کشورهای کره و چین همیشه سخت است؛ خوشحالم در نیمه نهایی کره را بردم و در فینال قهرمان جهان از کشور چین را شکست دادم.

ملی پوش تکواندو ایران در انتها اعلام کرد: در بازی فینال نکاتی که کادر فنی گفته بود را پیاده کردم تا مزد دو ماه سختی که حتی یک بار هم غذای درست و حسابی نخورده بودم را بگیرم. اگر رنگ مدالم کمتر از طلا بود، واقعاً ناراحت می شدم.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 253

به "ملی پوش تکواندوی ایران: عیدی من به مردم ایران مدال طلا بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش تکواندوی ایران: عیدی من به مردم ایران مدال طلا بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید