مصطفوی: با استقلال قراردادی ندارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم، درگیری در فرودگاه در شأن استقلال نبود

به گزارش بانیما، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: قراردادم با تیم استقلال تمام شده و برای این تیم عظیم آرزوی موفقیت می کنم.

مصطفوی: با استقلال قراردادی ندارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم، درگیری در فرودگاه در شأن استقلال نبود

صالح مصطفوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بانیما، درباره شکست 3 بر 2 تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور تبریز در فینال جام حذفی، گفت: بازی را مثل ملاقات با پرسپولیس آغاز کردیم و می خواستیم راه های نفوذ تراکتوری ها را ببندیم. متأسفانه روی سه صحنه ای گل خوردیم که پیش از بازی بازیکنان را برای چنین موقعیت هایی توجیه نموده بودیم. سه گلی که خوردیم در شرایط عادی رخ نداد، توپ اول روی سانتر وارد دروازه شد، در گل دوم حریف، داور کم لطفی کرد. توپی که در اختیار ما بود را بازیکن حریف با دست کنترل کرد و گل سوم نیز به خاطر عدم تمرکز دفاع ما به ثمر رسید.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه قبل از بازی با بازیکنان صحبت نموده بودیم و خودم هم در جریان بازی با دو بازیکن حرف زدم، جای گیری های ما درست نبود. در نیمه دوم فشار آوردیم و چون می دانستیم تراکتور روی جناحین ضعف دارد، با آمدن ارسلان مطهری در خط حمله پرتعداد شدیم و علاوه بر دو گلی که زدیم، یک توپ به تیر دروازه خورد و چند موقعیت هم از دست دادیم. داور هم یک صحنه صد درصد پنالتی برای ما نگرفت. اگر پنالتی ما گرفته شده بود و گل دوم حریف هم خطا اعلام می شد، بازی را 3 بر 2 می بردیم.

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به وقت های تلف شده بازی توضیح داد: متأسفانه در نیمه دوم تنها 20 دقیقه بازی جریان داشت و حداقل 10 دقیقه از وقت های تلف شده گرفته نشد. خدا تراکتوری ها را بغل نموده بود و لطف خدا شامل حال شان شد. آنها خیلی خوش شانس بودند و حق استقلال اصلا باخت نبود. با تمام اشتباهاتی که در فاز دفاعی داشتیم، حق استقلال در این بازی زدن حداقل 5 گل بود. به اندازه سهم خودم، از طرفداران و پیشکسوتان عذرخواهی می کنم.

مصطفوی درباره شرایط آینده خود در استقلال یادآور شد: قراردادم با استقلال تمام شده و قراردادی ندارم. برخلاف سایر دوستان که قرارداد یک سال و نیمه دارند، قراردادم تا انتها تیر ماه بود که به دلیل شرایط ویروس کرونا تا الان در خدمت باشگاه بودم. برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم، این باشگاه عظیم است و طرفداران خوبی دارد. متاسفانه در نیم فصل به دلیل کرونا از حمایت های شان محروم بودیم و در زمین یک یار کمتر داشتیم. با داشتن طرفداران چه داخل خانه و چه بیرون یک یار بیشتر داشتیم. در این فصل دو بازی بیشتر از تیم ها انجام دادیم و بیشتر بازیکنان را به خاطر شرایط کرونا از دست دادیم. بازیکنان این تیم واقعا دلسوز و متعصب هستند و حداکثر کوشش خود را کردند و به سهم خودم از آنها تشکر می کنم.

وی در رابطه با اتفاقات فرودگاه مهرآباد پس از بازگشت استقلال از مشهد گفت: یکسری آدم به صندلی مربی و بازیکن استقلال هتاکی کردند و باعث درگیری شدند. این اتفاقات واقعا در شأن استقلال نیست، آن هم تیمی که دربی به آن حساسی را برده است. طرفداران بابت رکورد اخیری که ایجاد شد، دلخوشی داشتند و متأسفانه با وجود بازی خوب مقابل پرسپولیس و تراکتور، این مدل هتاکی را شاهد بودیم که در شأن طرفدار واقعی استقلال نیست.

مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اختلافات به وجود آمده بین احمد سعادتمند و فرهاد مجیدی پیش از بازی فینال جام حذفی گفت: صندلی سعادتمند و مجیدی از من بالاتر است و اظهانظر من شاید جالب نباشد اما در هر تیمی وقتی تمرکز سرمربی بهم بریزد، تمرکز بازیکنان نیز بهم می ریزد. شرایط استقلال در آغاز بازی عادی نبود. اینها همان مربی و بازیکنان بودند که تیم را جمع کردند و برگشت عظیمی داشتند. بیشتر کارشناسان تأیید کردند که گل دوم تراکتور خطای هند بود و یک پنالتی هم برای استقلال گرفته نشد. 10 دقیقه هم از وقت های تلف شده گرفته نشد که جوانمردانه نبود. داور مسئول اجرای بازی جوانمردانه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 11733

به "مصطفوی: با استقلال قراردادی ندارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم، درگیری در فرودگاه در شأن استقلال نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصطفوی: با استقلال قراردادی ندارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم، درگیری در فرودگاه در شأن استقلال نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید