مشکلات مطرح شده توسط رسانه ها را با جدیت پیگیری می کنیم

به گزارش بانیما، عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: رسانه ها واسط بین جامعه و دستگاه‌های اجرایی هستند که بتوانند مشکلات را بیان کنند توسعه همه جانبه استان هستند.

مشکلات مطرح شده توسط رسانه ها را با جدیت پیگیری می کنیم

وی افزود: مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند و رشد نیاز به آزادانه مسائل و مشکلات جامعه را بیان کنند.

استاندار بوشهر عنوان کرد: بانیما رسالت دارد که واقعیت‌ها را بیان کنند و آن چیزی که میل آنها است.

وی با تاکید بر اینکه باید رسانه‌ها در انعکاس اخبار اخلاق را رعایت کنند خاطرنشان کرد: رسانه‌ها مراقب خبرهایی که منتشر می‌کنند باشند و واقعیت‌ها بیان کنند و از درج مطالب خلاف واقع بپرهیزند.

گراوند با تشریح تلاش‌های صورت گرفته برای رفع مشکلات استان، بیان کرد: برای رفع مشکل مدیریت برق برخی افراد حمایت کردند اما رفع این مشکلات تنها با پیگیری مسئولین ارشد استان مرتفع شده است.

وی اظهار کرد: کمی و کاستی وجود دارد اما امروز باید بدانیم دشمنان قسم خورده این کشور تمام تلاش خود را برای از بین بردن این نظام هستند.

گراوند گفت: اعتماد مردم و امنیت بزرگترین سرمایه نظام است. نواقص باید بیان شود اما نباید تیشه به ریشه امید مردم بزنیم.

وی بیان کرد: آمریکا در بدجام زیر قول خود زد و کشور در شرایط سختی است اما با تدبیر و حمایت مردم این مقطع سخت را مانند دیگر موقعیت‌ها پشت سر خواهیم گذاشت.

استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه باید بر شیوه بیان نقد ها توجه داشت، بیان کرد: مشکلات بیان شده از سوی رسانه های استان مطالعه و پیگیری میکنم و بی تفاوت نیستیم.

وی بیان کرد: به مدیران کل برای ارتباط بهتر و پاسخگویی به رسانه ها تذکر داده می شود و همه مدیران باید این ارتباط را تقویت کنند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 21 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 73

به "مشکلات مطرح شده توسط رسانه ها را با جدیت پیگیری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکلات مطرح شده توسط رسانه ها را با جدیت پیگیری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید