مدیرعامل سپاهان: هدف برانکو این بود که داور به نفع بگیرد، داوری ها به سود پرسپولیس است

به گزارش بانیما، مدیرعامل سپاهان می گوید داوران هفت امتیاز در بازی های اخیر به حساب پرسپولیس واریز کردند.

مدیرعامل سپاهان: هدف برانکو این بود که داور به نفع بگیرد، داوری ها به سود پرسپولیس است

مسعود تابش، مدیرعامل سپاهان در گفت وگو با خبرنگاران، درباره تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: هر دو تیم جنگنده کار کردند. بازی خوبی را شاهد بودیم.

او با اعتراض به اعلام پنالتی به سود پرسپولیس اضافه کرد: در صحنه اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس، منشا روی خالد شفیعی خطا کرد.

مدیرعامل سپاهان در واکنش به صحبت های برانکو علیه عملکرد داوران در بازی های تیمش تاکید نمود: هدف برانکو این بود که به این نقطه برسد که داور به نفع بگیرد. الان بگوید که داوری به نفع کیست؟ داوری در دو هفته گذشته دو امتیاز در بازی با پیکان، یک امتیاز با تراکتورسازی، دو امتیازی با ماشین سازی و دو امتیاز هم امروز به حساب پرسپولیس واریز نموده است. هر چقدر حساب می کنیم داوری به نفع پرسپولیس است. تعجب من از فغانی است که در این صحنه اشتباه کرد.

تابش در پاسخ به این سوال که آیا بازی در اواخر مسابقه از دست فغانی در رفته بود، گفت: نمی توانم بگویم داوری از دست داور در رفته بود یا نه.

وی درباره اخراج کی روش استنلی و کمال کامیابی نیا نیز یادآور شد: باید اخراج این دو بازیکن را ببینیم. پنالتی که معین است اشتباه بود. از آقای فغانی عجیب است. خطای منشا روی شفیعی معین بود.

تابش در انتها توضیح داد: امیدواریم که این قضاوت ها درباره سپاهان و پرسپولیس در لیگ برتر ادامه نداشته باشد. تا همین جا امتیازاتی که از سپاهان گرفته شده و به پرسپولیس داده شده کافی است.

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 1303

به "مدیرعامل سپاهان: هدف برانکو این بود که داور به نفع بگیرد، داوری ها به سود پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل سپاهان: هدف برانکو این بود که داور به نفع بگیرد، داوری ها به سود پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید