مانعی از نظر قوه قضائیه در راستا پرداخت حقوق کارگران شرکت هفت تپه وجود ندارد

به گزارش بانیما، معاون اجتماعی دستگاه قضا گفت: هر زمان که اعضای هیات مدیره اراده ای برای پرداخت حقوق کارگران شرکت نیشکر هفت تپه داشتند، هیچ مانعی از نظر قوه قضائیه در این راستا وجود نداشته و دخالتی صورت نگرفته است.

مانعی از نظر قوه قضائیه در راستا پرداخت حقوق کارگران شرکت هفت تپه وجود ندارد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمدباقر الفت در واکنش به ادعای قائم مقام مدیرعامل شرکت هفت تپه مبنی بر اینکه حقوق کارگردان تا اردیبهشت ماه بروز پرداخت شده؛ اما از این تاریخ به نادرست برای ما پرونده قضایی تشکیل شد و حساب های بانکی ما را بستند و نتوانستیم حقوق ها را پرداخت کنیم، اظهار کرد: در تمام هفت ماه و هشت ماه گذشته، هر زمان که اعضای هیات مدیره اراده ای برای پرداخت حقوق کارگران شرکت نیشکر هفت تپه داشتند، هیچ مانعی از نظر قوه قضاییه در این راستا وجود نداشته و دخالتی صورت نگرفته است.

وی افزود: اصولا محدودیت سهامداران شرکت هفت تپه، به اموالی مربوط می گردد که ممکن است از محل ارتکاب جرم به دست آورده باشند که در این خصوص بر اساس درخواست شکات خصوصی، محاکم قضایی از تصرف در اموال ناشی از جرم به موجب قانون جلوگیری کردند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه تاکید نمود: در هر مورد دیگری مدیریت شرکت هفت تپه مبسوط الید است و می تواند از اموال شرکت، زمینه پرداخت حقوق کارگران را فراهم کند و هیچ مانعی از نظر قوه قضاییه در این راستا وجود ندارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 11181

به "مانعی از نظر قوه قضائیه در راستا پرداخت حقوق کارگران شرکت هفت تپه وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانعی از نظر قوه قضائیه در راستا پرداخت حقوق کارگران شرکت هفت تپه وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید