فراخوان هجدهمین جشنواره ملی انتها نامه سال دانشجویی اعلام شد

به گزارش بانیما، فراخوان هجدهمین جشنواره ملی سرانجام نامه سال دانشجویی اعلام و مهلت ارسال آثار تا سرانجام بهمن ماه است.

فراخوان هجدهمین جشنواره ملی انتها نامه سال دانشجویی اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از جهاد دانشگاهی، دانشجویان و طلابی که از مهر 1396 تا پایان شهریورماه 1398 در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری و یا سطوح معادل آن در حوزه های علمیه از پایان نامه خود دفاع کرده اند، می توانند تا 30 بهمن ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.isba.ir و تکمیل پرسشنامه الکترونیک و بارگذاری نسخه الکترونیک پایان نامه خود نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام کنند.

بخش اصلی این جشنواره شامل 6 گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی است.

در بخش ویژه نیز پایان نامه های نگارش شده با موضوع های مطالعات رسانه، اقتصاد مقاومتی/ حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی، فرهنگ عمومی و آسیب های اجتماعی، و علوم انسانی - اسلامی پذیرش می شوند.

همچنین براساس اعلام کمیته علمی جشنواره موضوعات زیر در بخش اصلی در اولویت قرار دارند و از برگزیدگانی که در این موضوعات پایان نامه خود را تالیف کردند به صورت ویژه حمایت خواهد شد.

گروه علوم پزشکی (طب باز ساختی و سلول درمانی، مهندسی بافت /سلول، ناباروری و بیولوژی تولید مثل، مهندسی پروتئین های نوترکیب و زیست فناوری)

گروه فنی و مهندسی (صنعت نفت و گاز، حمل و نقل ریلی، صنایع معدنی و فلزی، محیط زیست، مدیریت پسماند)

گروه علوم پایه (محیط زیست، مدیریت پسماند)

گروه علوم انسانی (گردشگری، علوم اجتماعی، مطالعات فرهنگی و مدیریت، برنامه ریزی و توسعه)

گروه هنر و معماری (طراحی مد و لباس و معماری ایرانی - اسلامی)

گروه کشاورزی (گیاهان دارویی، پروبیوتیک ها، کشاورزی دقیق)

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی www.isba.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 66952727 تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است، پایان نامه های برگزیده این دوره از جشنواره همچون ادوار گذشته در مراسمی با حضور مسوولان کشور مورد تقدیر قرار می گیرند.

لازم به ذکر است، به منظور حمایت از پایان نامه های حوزه رسانه، موضوع مطالعات رسانه به بخش ویژه هجدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی افزوده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 6402

به "فراخوان هجدهمین جشنواره ملی انتها نامه سال دانشجویی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان هجدهمین جشنواره ملی انتها نامه سال دانشجویی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید