زالی: برخورد قاطع با ناقضان پروتکل های بهداشتی، خواسته مردم است

به گزارش بانیما، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: طبق نظرسنجی اجرا شده، مردم خواستار برخورد قاطع با افرادی هستند که ناقض پروتکل های بهداشتی هستند.

زالی: برخورد قاطع با ناقضان پروتکل های بهداشتی، خواسته مردم است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در مراسم اجرای طرح مشترک امنیت سلامت محور در مقر پلیس پایتخت، ضمن قدردانی از تلاش و حضور مأموران پلیس در کنار کادر درمان، گفت: امروز که روز های تلخ کرونایی را در پایتخت می گذرانیم، همه باید ممارست جمعی خود را در عدم ایجاد رفتار های پرخطر و پروتکل شکنی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه با همکاری پلیس توانستیم اقدامات خوبی را در سطح شهر تهران انجام دهیم افزود: از همان روز های نخست شیوع بیماری کرونا شاهد همکاری پلیس با ستاد مقابله با کرونا بوده و هستیم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اعلام این مطلب که باید شاهد سخت گیری در پروتکل های بهداشتی باشیم و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شود، بیان داشت: در تهران شرایط کاملاً متفاوت و سخت تری انتظار داریم، تا به امروز 480 هزار واحد صنفی صرفا در سامانه های بهداشتی ما ثبت شده اند در صورتی که دومین استان با فاصله زیاد از ما قرار داشته و 150 هزار واحد صنفی در سامانه های بهداشتی آن ثبت شده اند.

زالی گفت: براساس آخرین نظرسنجی، مردم معتقدند که باید برخورد قاطعی با افرادی که ناقض پروتکل های بهداشتی هستند صورت گیرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 12597

به "زالی: برخورد قاطع با ناقضان پروتکل های بهداشتی، خواسته مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زالی: برخورد قاطع با ناقضان پروتکل های بهداشتی، خواسته مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید