خطیر: اگر رای دادگاه عالی ورزش صادر گردد باید جام را برگرداند، برای پرسپولیس بد است که جام را دوباره از آن ها پس بگیرد

به گزارش بانیما، معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: برای پرسپولیس بد است که بعد از اعلام رای دادگاه عالی ورزش، جام قهرمانی سوپر جام را پس بدهند.

خطیر: اگر رای دادگاه عالی ورزش صادر گردد باید جام را برگرداند، برای پرسپولیس بد است که جام را دوباره از آن ها پس بگیرد

علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال در مصاحبه با ؛ درباره اینکه جام دیدار سوپر جام به پرسپولیسی ها اهدا شد، گفت: پرسپولیسی ها باید جام را برگردانند و این موضوع واقعا برای پرسپولیس زشت است که جامی را که گرفتند دوباره پس بدهند.

او ادامه داد:شکایت استقلال پا برجا است و منتظر اعلام رای نهایی دادگاه عالی ورزش هستیم، اما باز هم می گویم تحویل جام به پرسپولیس کار عاقلانه ای نبود. این حواشی برای فوتبال ایران خوب نیست.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اضافه کرد: نمی دانم چرا جام را به پرسپولیسی ها دادند، اما می دانم آنها باید این جام را برگردانند. مسئولان به دلیل اینکه پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شدند، جام سوپر جام را به آن ها اهدا کردند.

: خانه تکانی قبل از بهار در استقلال تهران

در جا زدن استقلال در انتخاب دستیار جدید

منتظرى درمانش را نیمه کاره رها کرد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 1087

به "خطیر: اگر رای دادگاه عالی ورزش صادر گردد باید جام را برگرداند، برای پرسپولیس بد است که جام را دوباره از آن ها پس بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیر: اگر رای دادگاه عالی ورزش صادر گردد باید جام را برگرداند، برای پرسپولیس بد است که جام را دوباره از آن ها پس بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید