تبدیل به بازنشستگان به تقصیر شدیم

به گزارش بانیما، مراسم تکریم چهار تن از بازنشستگان سازمان میراث فرهنگی عصر روز چهارشنبه 19 دی ماه در سالن فجر ارگ آزادی برگزار گردید.

تبدیل به بازنشستگان به تقصیر شدیم

در این مراسم سید محمد بهشتی رئیس سابق پژوهشگاه میراث فرهنگی که به سن بازنشستگی رسیده است، گفت: من در 25 بهمن سال 57 خدمتم را شروع کردم. از من پیرتر کسی در این جلسه فکر نمی کنم باشد. از آن موقع تابحال حدود 40 سال در این سازمان حضور داشتم و ندیدم افراد زیادی را که در شرایطی مشابه، این طور علاقه مند به ادامه خدمت باشند. این شوق خدمت برای من استثنایی بود.

وی ادامه داد: اثر این خدمت ها آن بوده که این بار به بازنشستگان به تقصیر تبدیل شده ایم و این بازنشستگی یک جرم شد ولی عمومیت نداشت. افراد معدودی که نمی دانم علتش چه بود، بدنامی عده دیگری را به وجود آوردند. ما خارج از مجموعه، افرادی را داشتیم که می توانستند خدمت نمایند و نبودشان می توانست خسارت بار باشد. فکر نکنید که این اتفاق عُرف بوده، امیدوارم زمانی که شما هم بازنشسته شدید، اتفاقات خوبی بیفتد. از اینکه این قانون یاری کرد تا مسئولیت را به دیگری بسپارم، بسیار خوشحالم. دوران بازنشستگی حتماً خوش می گذرد؛ می توان کارهای مستحب انجام داد. انجام کارهای مستحب هم اتفاق خوبی است.

بهشتی اضافه نمود: متأسفانه سازمان میراث فرهنگی حافظه قوی دارد. 50 سال دیگر هم به این حافظه رجوع می نماید و امیدوارم آن موقع از شما هم به نیکی یاد نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 1546

به "تبدیل به بازنشستگان به تقصیر شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل به بازنشستگان به تقصیر شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید