بزرگترین انبار مهمات جبهه النصره توسط جنگنده های سوریه منهدم شد

به گزارش بانیما، جنگنده های ارتش سوریه یکی از بزرگترین انبارهای ذخایر تسلیحاتی وابسته به جبهه النصره را در ادلب منهدم کردند که سلسله انفجارهای طولانی را در پی داشت که صدایش در مناطق شمال غرب سوریه تا شهر حلب شنیده شد.

بزرگترین انبار مهمات جبهه النصره توسط جنگنده های سوریه منهدم شد

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، صبح امروز، دوشنبه انفجارهای مهیبی حومه شمالی ادلب را لرزاند که ناشی از هدف گیری انبار تسلیحاتی هیئت تحریر الشام بود. جنگنده های سوریه در چندین موج حمله یکی از بزرگترین انبار تسلیحاتی تحریر الشام (النصره سابق) را هدف گرفتند و این عملیات در شهر بنش در حومه شمال شرقی ادلب انجام گرفت که منجر به انهدام کامل انبار تسلیحاتی شد.

یک منبع میدانی گفت: عملیات هدف گیری بعد از رصد یکی از مواضع دشمن توسط هواپیماهای شناسایی انجام گرفت و تعیین شد گروه های مسلح از این منطقه به عنوان انبار ذخایر تسلیحاتی استفاده می نمایند و در این رصد حضور خودروهایی در کنار انبار مهمات که در حال تخلیه و انتقال مهمات بودند، ملاحظه شد.

به گفته این منبع، این رصد مستلزم مداخله سریع جنگنده ها و انجام سلسله حملات بود که موقعیت را هدف گرفتند. این حملات سلسله انفجارهایی را به دنبال داشت که صدایش در چندین نقطه در حومه ادلب شنیده و منجر به آتش سوزی در انبار مهمات آنها شد.

براساس اطلاعات اولیه، این عملیات باعث کشته و زخمی شدن بیش از 20 تروریست در نزدیکی مکان حمله شد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 11394

به "بزرگترین انبار مهمات جبهه النصره توسط جنگنده های سوریه منهدم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین انبار مهمات جبهه النصره توسط جنگنده های سوریه منهدم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید