ادارات کدام شهرهای تهران یک هفته تعطیل شدند؟

به گزارش بانیما، خبرنگاران : بنابر اعلام استانداری تهران از امروز ادارات شهرهای با شرایط قرمز تهران تا انتهای هفته تعطیل خواهند بود. در حال حاضر مناطق 22گانه تهران و شهرهای ری، باقرشهر، حسن آباد، کهریزک، پیشوا، شمیرانات، لواسان، فشم و شمشک در شرایط قرمز قرار دارند.

ادارات کدام شهرهای تهران یک هفته تعطیل شدند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس: یک هفته از اجرا محدودیت های دو هفته ای ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا برای کنترل موج سوم شیوع این ویروس در کشور می گذرد. محدودیت های که بنابر آن مقرر شده بود که تنها یک سوم از کارمندان ادارات دولتی 160 شهر از جمله بسیاری از شهرهای استان تهران، باید در محل کارشان حضور یابند. لکن با اجرایی نشدن این محدودیت شاهد تصمیمات تازه ی هیأت دولت در مورد حضور کارمندان و کارکنان دولت در ادارات هستیم.

صبح امروز در راستای تصمیمات جدید برای حضور کارمندان و کارکنان دولت در ادارات، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران اظهار کرد: در شهرهای با شرایط قرمز، کارمندان دولت از امروز تا چهاردهم آذر، به منظور قطع انتقال شیوع بیماری کرونا از حضور فیزیکی در محل کار معاف هستند.

بنابر اطلاعات سامانه ماسک، سامانه مورد تایید وزارت بهداشت، در حال حاضر تنها 10 شهر استان تهران در شهرستان های تهران، ری، پیشوا و شمیرانات در شرایط قرمز قرار دارند.

بر این اساس مناطق 22گانه تهران، ری، باقرشهر، حسن آباد، کهریزک، پیشوا، شمیرانات، لواسان، فشم و شمشک شرایط قرمز قرار دارند و محدودیت حضور کارمندان در آن ها از امروز تا انتهای هفته اعمال شده است.

سایر شهرهای تهران نیز همگی در شرایطشان نارنجی و پرخطر است و اگر هر یک از آن ها شرایط شان قرمز و خیلی پرخطر گردد، محدودیت حضور کارکنان در آن شهر نیز اعمال خواهد شد.

انتهای پیغام/

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 13202

به "ادارات کدام شهرهای تهران یک هفته تعطیل شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادارات کدام شهرهای تهران یک هفته تعطیل شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید