آلگری: یوونتوس مقابل اینتر بهتر از چیزی که انتظار داشتم، ظاهر شد

به گزارش بانیما، سرمربی بانوی پیر با وجود تساوی خانگی تیمش در دربی ایتالیا تأکید کرد که از نمایش شاگردانش در این بازی حساس راضی است.

آلگری: یوونتوس مقابل اینتر بهتر از چیزی که انتظار داشتم، ظاهر شد

به گزارش خبرنگاران، یوونتوس با قبول تساوی بدون گل خانگی برابر اینتر در هفته شانزدهم سری A، فرصت دریافت جای نراتزوری در رده دوم جدول را از دست داد. با این حال ماسیملیانو آلگری، سرمربی بیانکونری گفت که از عملکرد مردانش رضایت دارد.

آلگری در دیداری که تنها دو موقعیت مسلم گلزنی داشت، به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: ما باید به بازیکنان مان به خاطر بازی محکم شان تبریک بگوییم، اینکه به اینتر اجازه ندادیم که حتی یک شوت به سمت دروازه ما شلیک کند، البته منهای شوت خارج از چارچوب مارسلو بروزوویچ در انتها بازی. اینتر در صدر جدول است و تیمش کیفیت زیادی دارد و سختکوش است. ما در نیمه دوم فوق العاده بودیم و تنها چیزی که بازی مان کم داشت گل بود.

آلگری در پاسخ به این سؤال که چرا در این بازی از پائولو دیبالا، داگلاس کاستا و الکس ساندرو، سه مهره اصلی تیمش استفاده نکرد، مطرح نمود: در فوتبال جز قابلیت های فنی، شما از نظر جسمانی هم باید در شرایط خوبی قرار داشته باشید. من همواره گفته ام که در فوتبال الزاماً دویدن واجب نیست اما قطعاً یاری می نماید. دیبالا می توانست در مقاطع انتهای بین خطوط حریف موقعیت های خطرناک مهمی به وجود آورد. مانند بسیاری دیگر از بازیکنان او باید سطح آمادگی جسمانی اش را بالا ببرد و ما این هفته روی این موضوع کار خواهیم کرد. ما خودمان را برای استفاده از ماندزوکیچ در کناره ها آماده نموده بودیم. بازیکنان کارشان را خوب انجام دادند چرا که اینتر انرژی فراوانی را در نیمه اول برای تحت فشار دادن ما صرف کرد و به همین دلیل در نیمه دوم کم آورد. ما هم البته هنوز از نظر فیزیکی آماده نیستیم پس خیلی مهم است بود که به شیوه ای متوازن انرژی مان را در جریان بازی مدیریت کنیم.

سرمربی یوونتوس ادامه داد: اینتر در 20 دقیقه اول بازی، شدیداً ما را تحت فشار قرار داد، پس در این شرایط ما باید مقاومت می کردیم اگرچه در همان مقطع از بازی بهترین موقعیت های بازی از آن ما بود و بهترین شان را هم ماریو ماندزوکیچ خلق کرد. آنتونیو کاندروا و ایوان پریشیچ در این فصل بیش از هر بازیکن دیگری در این فصل سری A سانتر نموده اند اما در این بازی خوان کوادرادو، ماتیا دی شیلیو، ماندزوکیچ و بلیز متویدی همکاری خوبی برای مهار آن دو نفر انجام دادند و نگذاشتند که آنها هیچ سانتری روی دروازه ما انجام دهند. باعث تأسف است که نبردیم اما با توجه به اینکه پتانسیل پیشرفت در آینده را داریم، من از عملکردمان راضی ام. اینتر تا انتها فصل برای کسب عنوان قهرمانی می جنگد، مثل یوونتوس. من امیدوار بودم که در این بازی تیمم بازی خوبی ارائه کند اما بازی اش بهتر از آن چیزی بود که تصور می کردیم چرا که شرایط جسمانی بازیکنانم در حال حاضر ایده آل نیست چون در بازی قبلی مان مقابل المپیاکوس در یونان برای کسب جواز صعود به مرحله بعد کلی انرژی صرف کردیم.

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، فردا (دوشنبه) انجام می گردد و یوونتوس که در سید دوم قرار گرفته است با یکی از سرگروهان دیگر گروه ها منهای رم و بارسلونا روبه رو خواهد شد.

آلگری در این خصوص هم گفت: می دانم که به احتمال 66 درصد ما با یک تیم انگلیسی روبه رو می شویم. احتمالاً یکی از آنها حریف ما خواهد بود. پاری سن ژرمن هم هست که تیمی سرعتی و تکنیکی است. پس من ترجیح می دهم که با آنها روبه رو نشویم اما در هر حال ما باید برای رویارویی با هر تیمی آماده باشیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 7397

به "آلگری: یوونتوس مقابل اینتر بهتر از چیزی که انتظار داشتم، ظاهر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری: یوونتوس مقابل اینتر بهتر از چیزی که انتظار داشتم، ظاهر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید