مقاله: تحصیل دبیرستان در کانادا

به گزارش بانیما، یکی از راه های خوب برای یادگیری زبان انگلیسی، به علاوه راهیابی آسان به بهترین دانشگاه های کانادا تحصیلات در این کشور در دوره دبیرستان است. دانش آموزانی که از دبیرستان های کانادا فارغ التحصیل می شوند، با داشتن معدل خوب می توانند در بهترین دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهند.

مقاله: تحصیل دبیرستان در کانادا

از دیگر مزایای تحصیل در دبیرستان کانادا می توان به آشنایی با فرهنگ این کشور و دریافت بورسیه از دانشگاه ها اشاره نمود. اگر دانش آموزی در دبیرستان معدل بالایی داشته باشد می تواند برای دریافت بورسیه از دانشگاه ها اقدام کند. این بورسیه ها عموما تمام هزینه های دانشجو را پوشش نمی دهند، ولی یاری خرجی هستند که می توان روی آنها حساب کرد.

به عبارت دیگر برای این افراد، تحصیل در کانادا در مقاطع دانشگاهی خیلی از دردسرهای دانشجویان خارجی برای دریافت پذیرش از دانشگاه های کانادا را ندارد. ضمناً اگر دانش آموزی بتواند از زمان دبیرستان در کانادا تحصیل کند، به مرور زمان به زبان انگلیسی تسلط پیدا می نماید و هنگام ورود به دانشگاه از این بابت مسئله ای نخواهد داشت.

این دو نقش می تواند به عهده یک نفر باشد یا دو شخص مجزا. به عبارت دیگر ممکن است قیم و خانواده ای که فرزند شما را نگهداری می نمایند یکی باشند یا نباشند. برخی افراد ممکن است دوست یا فامیلی در کانادا داشته باشند که یک یا هر دو نقش را به عهده بگیرد.

منبع مقاله: تحصیل دبیرستان در کانادا

انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 12461

به "مقاله: تحصیل دبیرستان در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تحصیل دبیرستان در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید