مقاله: تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به اقامت دائم

به گزارش بانیما، نکته مهم: اگر دانشگاهی که هم اکنون در آن درس می خوانید، عنوان موسسه آموزشی منتخب دولتی خود را از دست بدهد و اجازه تحصیل شما همچنان معتبر باشد، شما می توانید به تحصیل در دوره پذیرش شده تان ادامه دهید؛ اما تنها زمانی می توانید اجازه تحصیل (ویزای تحصیلی) خود را تمدید کنید که از یک موسسه آموزشی منتخب دیگر پذیرش بگیرید.

مقاله: تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به اقامت دائم

در ادامه به تفکیک استان ها تمام موسسه های آموزشی منتخب را لیست نموده ایم که دوره های آموزشی دارند که شما با تحصیل در آنها واجد شرایط دریافت اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی می شوید.

اول از همه برای دریافت ویزای تحصیلی یا به عبارت درست تر اجازه تحصیل (Study Permit)، شما به یک نامه پذیرش از یک موسسه آموزشی منتخب (Designated Learning Institution) یا به اختصار DLI احتیاج دارید. یک موسسه آموزشی منتخب دانشگاه یا کالجی است که توسط دولت استانی یا منطقه ای تایید شده و صلاحیت میزبانی از دانشجویان خارجی را دارد. تمام مدرسه های ابتدایی و دبیرستان های کانادا موسسه های آموزشی منتخب هستند و در این لیست قرار ندارند.

پس دقت کنید برای تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد و دکتری در کانادا شما باید مطمئن شوید که دانشگاه مورد نظرتان در لیست موسسه های منتخب واقع شده است.

غیر از این که شما باید از یک موسسه آموزشی منتخب واجد شرایط فارغ التحصیلی شوید، باید دیگر شرایط لازم برای دریافت اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی (PGWP) را هم داشته باشید.

منبع مقاله: تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به اقامت دائم

انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 12460

به "مقاله: تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به اقامت دائم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به اقامت دائم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید