قوچان نژاد جایگزین استوکس در تراکتور؟

به گزارش بانیما، مالک باشگاه تراکتورسازی مدت هاست که علاقه زیادی به جذب قوچان نژاد نشان می دهد و به شدت پیگیر حضور او در تبریز است.

قوچان نژاد جایگزین استوکس در تراکتور؟

به گزارش خبرنگاران ، استوکس که از تراکتورسازی جدا شد، زنوزی در مقابل نگرانی طرفداران گفت یک مهاجم بهتر را به جای استوکس می آورم. حالا چند روز بعد از این اظهارنظر، زمزمه های مذاکره باشگاه تراکتورسازی با رضا قوچان نژاد به طور جدی مطرح شده است. البته کمی قبل تر از این ادعای زنوزی، تراکتور مذاکراتی هم با مهدی طارمی داشت تا بتواند او را به تیم اضافه کند.

حساب قوچان نژاد اما از طارمی جداست. مالک باشگاه تراکتورسازی مدت هاست که علاقه زیادی به جذب قوچان نژاد نشان می دهد و به شدت پیگیر حضور او در تبریز است. در حال حاضر دو طرف مذاکراتی را با یکدیگر انجام داده اند که این مذاکرات مثبت بوده، اما هنوز خروجی نداشته است.

مالک باشگاه تراکتورسازی با جذب اشکان دژاگه و مسعود شجاعی، محبوبیت زیادی نزد طرفداران پیدا نموده بود. او حالا بعد از رفتن توشاک و عمل نکردن به وعده اش مبنی بر آوردن یک مربی بنام خارجی، چاره ای ندارد جز اینکه به جای استوکس، بازیکنی را بیاورد که حضورش اتفاقات ناراحت کننده اخیر را از دل طرفداران بزداید.

او همه تلاشش را خواهد نمود که قوچان نژاد را برای حضور در تراکتورسازی متقاعد کند اما اینکه تا چه اندازه در این مسیر موفق باشد، هنوز تعیین نیست.

185 - 11

dorezamin.com: بیاید با هم به دور زمین چرخی بزنیم و همه چیز را از نزدیک ببینیم

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 1244

به "قوچان نژاد جایگزین استوکس در تراکتور؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "قوچان نژاد جایگزین استوکس در تراکتور؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوچان نژاد جایگزین استوکس در تراکتور؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید