فرمول یک به دنبال برگزاری گرندپری در مراکش و آفریقای جنوبی

به گزارش بانیما، مسئولان فرمول یک در اندیشه توسعه این رقابت ها با برگزاری گرندپری هایی در کشورهای مراکش و آفریقای جنوبی هستند.

فرمول یک به دنبال برگزاری گرندپری در مراکش و آفریقای جنوبی

به گزارش خبرنگاران و به نقل F1Today، سین براچس، مدیر تجاری فرمول یک گفت: ما در حال آنالیز و مذاکره برای برگزاری رقابت های دنیا در کشورهای مراکش و آفریقای جنوبی هستیم. این مسئله بسیار مهمی برای ما است زیرا بازار قدرتمندی برای فرمول یک محسوب خواهند شد.

وی اضافه نمود: فرمول یک به دنبال برگزاری گرندپری هایی در تمام قاره های دنیا از جمله آفریقا است. صحبت های خیلی تاثیرگذاری در آفریقای جنوبی داشتیم و هم اکنون نیز با مراکش مذاکره می کنیم. این کار را قطعا پیش خواهیم برد زیرا مهم است.

مدیر تجاری فرمول یک ادامه داد: برگزاری گرندپری در شمال آفریقا می تواند روشی عالی برای توسعه و رشد گردشگری باشد. توسعه گرندپری ها نیز بر مبنای خواسته مدیران این سازمان است و به همین خاطر در این راستا گام بر می داریم.

با تور آفریقای جنوبی سفر کنید.

مراکش در سال 1958 میلادی برگزار کننده رقابت های فرمول یک بود. آفریقای جنوبی نیز در دهه های 70 و 80 میلادی در فهرست مهم ترین گرندپری های فرمول یک قرار داشت. آخرین بار رقابت های فرمول یک در سال 1993 میلادی در آفریقای جنوبی برگزار گردید که آلاین پروست به عنوان قهرمانی رسید.

هفته گذشته نیز فرمول یک از اضافه شدن گرندپری هلند پس از 35 سال به تقویم این رقابت ها از سال 2020 میلادی خبر داده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 2265

به "فرمول یک به دنبال برگزاری گرندپری در مراکش و آفریقای جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمول یک به دنبال برگزاری گرندپری در مراکش و آفریقای جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید