شناسایی نفردوم اختلاس میلیاردی درکانادا

یک روزنامه کانادایی با انتشار گزارشی مدعی شد که نفر دومی نیز درباره ماجرای پرونده اختلاس 3 هزار میلیارد دلاری 3 ماه پیش از ایران به کانادا آمده است.

شناسایی نفردوم اختلاس میلیاردی درکانادا

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

روزنامه کانادایی گلوب اند د میل که در هفته های گذشته پیگیر ماجرای حضور محمد رضا خاوری میر عامل سابق بانک ملی در تورنتو کاناداست ، روز دوشنبه با انتشار گزارشی به نقل از یکی از اعضای خانواده م . امیر خسروی نوشت که این مدیر ایرانی که نام او و بعضی دیگر از اعضای خانواده اش در پرونده اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی آمده است 3 ماه پیش و قبل از اینکه پرونده این موضوع رسانه ای گردد با ویزای قانونی به همراه همسر خود وارد مونترال کانادا شده است.

این روزنامه کانادایی می نویسد فرزندان امیر خسروی بیش از 2 سال است که با ویزای تحصیلی در کانادا اقامت دارند و دختر امیر خسرو دانشجوی کالج جان آبوت در مونترال است .

بنا به گزارش این روزنامه کانادایی دختر امیر خسروی در ماه جولای امسال میلادی یک خانه 980 هزار دلاری در محله دولار دس اورموکس مونترال خریداری نموده است. این روزنامه با انتشار تصویر این خانه نوشته است که خانواده امیر خسروی هم اکنون در این خانه اقامت دارند.

این روزنامه کانادایی می نویسد در مراجعت خبرنگار این روزنامه به خانه مهرگان امیر خسروی ، وی در را باز کرد و تایید کرد که 3 ماه پیش به مونترال آمده است. وی از ارایه بیشتر جزییات خودداری کرد.

لازم به ذکر است نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز گذشته با قرائت گزارش کمیسیون اصل نود مجلس از پرونده موسوم به اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی در شبکه بانکی کشور پرونده را برای رسیدگی به قوه قضاییه ارجاع دادند.

منبع: تابناک

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

منبع: برترین ها
انتشار: بروزرسانی: 16 آبان 1398 شناسه مطلب: 5306

به "شناسایی نفردوم اختلاس میلیاردی درکانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی نفردوم اختلاس میلیاردی درکانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید