ساختمان اصلی گمرک فرودگاه امام (ره) اواخر تیر به بهره برداری می رسد

به گزارش بانیما، خبرنگاران: معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک گفت: ساختمان اصلی فرودگاه بین المللی امام (ره) برای ارائه خدمات مطلوبتر به خدمت گیرندگان اواخر تیر ماه به بهره برداری می رسد.

ساختمان اصلی گمرک فرودگاه امام (ره) اواخر تیر به بهره برداری می رسد

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش بانیما، حسن بقایی در بازدید از گمرک فرودگاه امام(ره) با اعلام این مطلب اضافه نمود: با سرعت بخشیدن به امور مربوط به ساختمان اصلی گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به گونه ای برنامه ریزی گردد تا این ساختمان اواخر تیر ماه به بهره برداری برسد.

وی به اتقاق محمود عمارتکار مدیر کل توسعه و تجهیز و هیات همراه در بازدید از بخش های مختلف گمرک فرودگاه امام (ره) در مورد پروژه ساختمان اصلی این گمرک با مدیر کل گمرک مذکور به گفتگو و گفتگو پرداخت.

بقایی گفت:تجمیع ساختمان ها و سالن های تجاری و اداری گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) سبب برطرف بعضی از مسائل فعلی این گمرک و تسهیل و تسریع در انجام تشریفات گمرکی کالا های تجاری و امور مسافری خواهد شد.

بر اساس این گزارش حسن بقایی معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک در جریان این بازدید 5 ساعته از نزدیک حوزه های مختلف گمرک فرودگاه امام (ره) از جمله حوزه های یک و 2 تجاری، ساختمان اداری، انبار و اداری و مالی را مورد بازدید قرار داد.

وی همچنین از نزدیک به آنالیز مسائل و مسائل کارکنان از جمله شرایط نیروهای قراردادی پرداخت و با کارکنان به صورت رودر رو به گفتگو پرداخت و مسائل مطرح شده را مورد رسیدگی قرار داد.

حسن بقایی ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات صورت گرفته، گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) را مهمترین مرز هوایی کشور خواند و خواهان همکاری بیشتر سازمان های همکار با این گمرک در زمینه های مختلف شد..

این گزارش حاکی است غلامحسین نوحی مشاور رئیس کل و مدیر کل فرودگاه امام (ره) نیز با ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در این گمرک گفت: گمرک فرودگاه امام (ره) نقش مهمی در ورود و خروج کالا ها به خصوص کالاهای حساس دارد و با توجه به حجم تردد مسافران یکی از ویترین های اصلی کشور به ویژه برای مسافران خارجی است.

نوحی با اشاره به امکانات موجود گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) تاکید نمود: کارکنان این گمرک با همه توان خود سعی در جلب رضایت فعالان مالی و مسافران دارند.

مدیر کل گمرک فرودگاه امام(ره) با اشاره به احداث ساختمان اصلی این گمرک آن را گامی مثبت در جهت یکپارچگی حوزه ها و ارائه خدمات مکانیزه به مراجعان دانست.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 7989

به "ساختمان اصلی گمرک فرودگاه امام (ره) اواخر تیر به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان اصلی گمرک فرودگاه امام (ره) اواخر تیر به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید