رئیس هیات مدیره نفت آبادان: اسکوچیچ به خاطر بیماری اش نمی خواهد بماند، او برای بازی پرسپولیس روی نیمکت است

به گزارش بانیما، اتفاقا از همان قبل از تعطیلات بحث هایی اسکوچیچ با باشگاه داشت اما ما نپذیرفته بودیم و اکنون بحث جدایی اش را جدی تر دنبال می نماید. ما هم تصمیم گیری را به بعد از بازی با پرسپولیس در هیات مدیره موکول نموده ایم.

رئیس هیات مدیره نفت آبادان: اسکوچیچ به خاطر بیماری اش نمی خواهد بماند، او برای بازی پرسپولیس روی نیمکت است

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان دلایل درخواست سرمربی تیم را اعلام نمود.

حسن نصر اصفهانی در گفت و گو با فارس درباره خداحافظی اسکوچیچ در رختکن با بازیکنان و دلایل این تصمیم ناگهانی عنوان نمود: او بیماری دارد و چون یک مسئله شخصی است نمی توانیم بیماری او را تشریح کنیم. خودش هم دوست ندارد در خصوصش حرف بزند.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد این بهانه است و اگر نیست چرا در تعطیلی لیگ این موضوع را مطرح ننموده است، گفت: این موضوع اصلا بهانه نیست. اتفاقا از همان قبل از تعطیلات بحث هایی اسکوچیچ با باشگاه داشت اما ما نپذیرفته بودیم و اکنون بحث جدایی اش را جدی تر دنبال می نماید. ما هم تصمیم گیری را به بعد از بازی با پرسپولیس در هیات مدیره موکول نموده ایم.

رئیس هیات مدیره باشگاه نفت در خصوص اینکه آیا او با وجود خداحافظی از بازیکنان در بازی با پرسپولیس روی نیمکت است، توضیح داد: بله او برای بازی با پرسپولیس قطعا روی نیمکت هست. بعد از این مسابقه تصمیم گیری خود را اعلام می کنیم. البته از شب گذشته اخباری در فضای مجازی می چرخد مبنی براینکه بین دو نیمه این خداحافظی انجام شده که اصلا صحت ندارد. نمی دانم کدام خبرنگار در بین نیمه در رختکن بوده که چنین اخبار کذبی را منتشر می نمایند. ما دوست داریم اسکوچیچ بماند و خودش هم گفته با آبادان مسئله ای ندارد اما به دلایل شخصی این تصمیم را گرفته و حتی گفته نمی خواهد به تیم دیگری در ایران برود.

نصراصفهانی تاکید نمود: او اگر قصد داشت از نفت آبادان برود همان موقع که بحث هایی در خصوص حضورش در تیم ملی بود این صحبت ها را مطرح می کرد اما واقعا مسئله او تیم عوض کردن نیست.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 25 اسفند 1398 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 7199

به "رئیس هیات مدیره نفت آبادان: اسکوچیچ به خاطر بیماری اش نمی خواهد بماند، او برای بازی پرسپولیس روی نیمکت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس هیات مدیره نفت آبادان: اسکوچیچ به خاطر بیماری اش نمی خواهد بماند، او برای بازی پرسپولیس روی نیمکت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید