حزب محافظه کار انگلیس با اختلاف اندک پیشتاز نظرسنجی ها است

به گزارش بانیما، یک نظرسنجی که پس از مناظره انتخاباتی بوریس جانسون و جرمی کوربین در آستانه انتخابات سراسری انگلیس صورت گرفت، نشان می دهد که جانسون با اختلاف اندکی از کوربین از رقیب انتخاباتی خود جلوتر است.

حزب محافظه کار انگلیس با اختلاف اندک پیشتاز نظرسنجی ها است

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

شبکه اسکای نیوز گزارش کرد، پس از مناظره انتخاباتی میان بوریس جانسون، نخست وزیر فعلی انگلیس از حزب محافظه کار و جرمی کوربین، رقیب او از حزب کارگر که از شبکه بی بی سی پخش شد، نظرسنجی ای صورت گرفت که نتایج آن نشان می دهد جانسون با اختلاف اندکی پیش است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، 52 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی که از سوی شرکت یوگاو اجرا شده، اظهار نموده اند که طی این مناظره، جانسون به طور کلی عملکرد بهتری داشته، در حالی که 48 درصد گفته اند کوربین برنده این مناظره بوده است.

بوریس جانسون و جرمی کوربین در آستانه انتخابات سراسری انگلیس که قرار است ظرف روزهای آینده برگزار گردد، به مناظره پرداختند و با لحنی رقابتی درباره چگونگی خروج از اتحادیه اروپا و طرح هایی برای سیاست داخلی صحبت کردند.

با گذشت سه سال از رای مردم انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا، انتخابات پیش رو مشخص خواهد نمود که چه زمان و چگونه این خروج اتفاق خواهد افتاد.

با وجود این که نظرسنجی ها حاکی از پیشتازی حزب جانسون نسبت به حزب کوربین هستند و در حالی که کمتر از چند روز به انتخابات انگلیس باقی مانده، به نظر می رسد هنوز بسیاری از رای دهندگان درباره رای خود تصمیم گیری ننموده اند.،ایسنا

بیشتر بخوانید،جانسون حقیقت را نمی پذیرد، کوربین وعده می دهد

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 6241

به "حزب محافظه کار انگلیس با اختلاف اندک پیشتاز نظرسنجی ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب محافظه کار انگلیس با اختلاف اندک پیشتاز نظرسنجی ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید