جودوکاران ایران رقبای خود شناختند

به گزارش خبرنگاران، این دوره از مسابقات با حضور 352 جودوکار از 47 کشور به مدت سه روز برگزار خواهد شد. مراسم قرعه کشی این رقابتها عصر امروز پنجشنبه 17 آبان ماه برگزار گردید و طی آن جودوکاران ایران رقبای خود را شناختند.

جودوکاران ایران رقبای خود شناختند

بر همین اساس فردا جمعه 18 آبان ماه در روز نخست جودوکاران 60- و 66- کیلوگرم در بخش مردان به روی تاتامی می روند. در وزن 60- کیلوگرم که 22 جودوکار ثبت نام نموده اند، ابوالفضل محمودی دور نخست استراحت دارد و سپس با عروض بایف از کشور میزبان پیکار می نماید. این ازبکی با رنکنیگ 24 دنیا مدال برنز المپیک 2016 و برنز دنیای 2017 را در کارنامه دارد.

در وزن 66- کیلوگرم نیز 30 جودوکار حضور دارند که محمدرضا صدیقی در مبارزه نخست باید با نجات شیخ علیزاده از آذربایجان با رنکنیگ 28 دنیا و برنز رقابتهای دنیای 2005 قاهره پیکار کند. صدیقی در صورت برتری به دیدار برنده ایتالیا و چین تایپه می رود.

شنبه 19 آبان ماه در روز دوم این رقابتها مهدی فتحی پور تنها نماینده ایران است که در وزن 81- کیلوگرم، جایی که 36 جودوکار حضور دارند در نخستین مبارزه به مصافباشموف جودوکار 17 ساله ترکمنستان با مدال نقره نوجوانان آسیا می رود.

یکشنبه در روز پایانی هم تیم کشورمان دو نماینده دارد. ایمان نیک اقبال دارده مدال نقره و برنز 2014 و 2015 جوانان آسیا در وزن 90- کیلوگرم به روی تاتامی می رود. در این وزن 29 جودوکار حضور دارند که نیک اقبال به مصاف اسلام بازبایف از قزاقستان می رود. این جودوکار قزاق با رنکنیگ 15 چهار مدال نقره و برنز آسیا و 6 طلا و برنز گرندپریها را در کارنامه دارد.

حمید رضا ملک زاده هم در وزن 100+ کیلوگرم که طلای نوجوانان آسیا در سال 2015 دور نخست استراحت دارد و سپس با یرسیل خاشیبایف از قزاقستان می رود. در این وزن هم 17 جودوکار حضور دارند. وی در صورت برتری ، به مصاف برنده مبارزه جودوکاران ازبکستان و قزاقستان می رود.

تیم ملی جودو ایران با 5 نماینده و با راهنمایی محمد منصوری در این مسابقات حضور دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جودوکاران ایران رقبای خود شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جودوکاران ایران رقبای خود شناختند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید