توضیحات ذی حساب باشگاه پرسپولیس درباره 2 و نیم میلیون دلار پاداش های آسیایی

به گزارش بانیما، ذی حساب باشگاه پرسپولیس درباره پاداش های آسیایی سرخپوشان گفت که اسناد اقتصادی پاداش ها ثبت شده است.

توضیحات ذی حساب باشگاه پرسپولیس درباره 2 و نیم میلیون دلار پاداش های آسیایی

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد پاشا که در چهار سال اخیر ذی حساب باشگاه پرسپولیس بوده درباره بخشی از گزارش تحقیق و تفحص مجلس مبنی بر اینکه اسناد مربوط به دو و نیم میلیون دلار از پاداش های آسیایی پرسپولیس به ثبت نرسیده و در دفاتر اقتصادی باشگاه موجود نیست، گفت: اسناد مربوطه بعد از تهیه گزارش از سوی کمیته تحقیق و تفحص مجلس و با تأخیر در دفاتر اقتصادی باشگاه ثبت شده و مسئله ای از این بابت وجود ندارد.

وی اضافه کرد: پاداش ها در چند مرحله وصول شد و فوراً هم با دستور مدیران باشگاه هزینه شد. زمانی که گروه تحقیق و تفحص مجلس گزارش تهیه می کرد، اسناد هزینه کرد این درآمدها هنوز در دفاتر باشگاه ثبت نشده بود، چرا که ما به دلیل مسائل موجود و تحریم ها اسناد وصول مبالغ ارزی را با تأخیر از خارج کشور دریافت کردیم. در واقع این مبالغ و هزینه کرد آنها بعد از گزارش تحقیق و تفحص مجلس در دفاتر اقتصادی باشگاه به ثبت رسیده و از این بابت هیچ مسئله ای نیست و نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور که در باشگاه مستقر بوده و هستند هم، گزارش هایی تهیه نموده اند و ثبت اسناد مربوط به این دو و نیم میلیون دلار را رویت نموده اند.

ذی حساب باشگاه پرسپولیس توضیح داد: با توجه به گزارش منتشره و دغدغه های طرفداران عزیز برای برطرف هرگونه ابهام، لازم دانستم این توضیحات را ارائه دهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: banima.ir شناسه مطلب: 6685

به "توضیحات ذی حساب باشگاه پرسپولیس درباره 2 و نیم میلیون دلار پاداش های آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات ذی حساب باشگاه پرسپولیس درباره 2 و نیم میلیون دلار پاداش های آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید